Szkoła Rysunku Zalubowski

Szkoła z pasją!

Wielicka filia Szkoły Rysunku Zalubowski działa w Solnym Mieście od listopada 2015 roku. Od dwóch lat funkcjonuje ona jako Niepubliczne Ognisko Artystyczne Szkoła Rysunku Zalubowski i została objęta kuratorskim nadzorem Ministerstwa Kultury i Nauki.

Zajęcia rysunkowe dla dzieci i młodzieży stały się niezwykle popularne i z każdym rokiem przyciągają coraz większą liczbę uczestników. Być może swą popularność zawdzięczają odejściu od konwencjonalnych akademickich form nauczania rysunku w stronę autorskiej propozycji programu i poszczególnych realizowanych w czasie zajęć zadań. Rysunek w naszej szkole to dla dzieci i młodzieży nieustanna przygoda, z niezliczoną ilością form i treści. Starannie dbamy o to aby nasi wychowankowie oprócz przyswajania podstaw warsztatu i umiejętności technicznych odkrywali w sobie pasję poznawczą sztuki, kultury i otaczającej przyrody. Naturalna potrzeba ekspresji ukryta w „młodym twórcy” wymaga tylko niewielkich impulsów i mądrego ukierunkowania a wówczas okazuje się, że każdy człowiek ma w sobie niezgłębione zdolności kreacji i ciekawość świata.

Szkoła Rysunku Zalubowski kształci w elemencie rysunku uczniów w przedziałach wiekowych: 6 – 8, 9 – 12, 13 – 15 oraz powyżej 16 lat. Oferta Szkoły jest skierowana do dzieci i młodzieży o zainteresowaniach plastycznych chcących zdobyć lub pogłębić umiejętności artystyczne a także kandydatów do liceów plastycznych.

Zakres kształcenia, poza rysunkiem podstawowym, obejmuje jego zastosowania w:

  • ilustracji i komiksie
  • rysunku projektowym z uwypukleniem rysunku architektonicznego
  • rysunku koceptualnym dla komunikacji wizualnej i art conceptów

Aktualny grafik zajęć, cennik, szczegółowe informacje oraz możliwość zapisu znajdą Państwo na nasze stronie internetowej www.szkola.zalubowski.pl

Zachęcamy do śledzenia szkolnego Facebook’a, gdzie na bieżąco można podpatrywać naszą aktywność: https://www.facebook.com/SzkolaRysunkuZalubowski

Zapraszamy na zajęcia!

Kontakt

502 027 408
kontakt@zalubowski.pl

Galeria

ZAPISY - KLIKNIJ TUTAJ