Szkoła Językowa - aktualna oferta

Wybierz się z Emeraldem w językowy świat!
Zapraszamy na kursy języka angielskiego prowadzone przez Szkołę Języków Obcych Emerald.
Nasza Szkoła to wyjątkowe miejsce, w którym zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli skutecznie poznają języki obce. Prowadzimy lekcje w świetnej atmosferze i na wysokim poziomie. Emerald to najlepsza szkoła angielskiego! Co nas wyróżnia?

  • DOŚWIADCZENIE – od ponad 14 lat prowadzimy kursy językowe dla osób w różnym wieku na na terenie Krakowa i Wieliczki. Specjalizujemy się jednak w nauczaniu dzieci i młodzieży.
  • PROFESJONALNA KADRA – to dzięki niej jesteśmy najlepszą szkołą językową. Nowoczesne techniki nauczania, pasja, kreatywność i zaangażowanie lektorów szkoły Emerald sprawiają, że czas naszych słuchaczy zostaje maksymalnie wykorzystany.
  • SKUTECZNOŚĆ – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz pełnej poświęcenia kadrze nauczycielskiej nasi uczniowie zdobywają kolejne poziomy zaawansowania z języka angielskiego. Od poziomu średnio zaawansowanego kursy językowe prowadzone są na zmianę przez polskiego nauczyciela i native speakera.
  • LOKALIZACJA – szkoła angielskiego Emerald działa na terenie małopolski w kilku głównych punktach, a od teraz również w Państwa Szkole.
  • KONKURENCYJNE CENY – nasza oferta jest niezwykle bogata, a ceny przystępne. Ponadto udzielamy zniżek dla rodzeństwa i za kontynuację nauki.

Kursy

Kontakt

szkola.emerald@wp.pl
698 304 778
511 023 999

Cennik Szkoła Językowa

Aktualności

ZAPISY - KLIKNIJ TUTAJ