Boks tajski (Muay Thai) to jeden z najbardziej popularnych w ostatnich latach sport walki, który ze względu na wykorzystywanie kolan jak i łokci stanowi doskonałe narzędzie samoobrony.

Zarówno tym, którzy dążą do poznania sportowego ducha rywalizacji na ringu jak i tym dla których boks tajski stanowi aktywną formę rekreacji  daje on możliwość pracy nad siłą i sprawnością fizyczną, ale także kształtuje ducha, uczy dyscypliny i pokory. Zajęcia poprowadzi Bartłomiej Juda. Ze sportami i sztukami walki związany od 15 lat. Wieloletni członek Kadry Narodowej Muay Thai, dwukrotny złoty medalista Mistrzostw Polski (2011, 2013), brązowy medalista Mistrzostw Europy (2012) oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Karate Kyokushin.

W 2014 zdobył Dyplom Instruktora Muay Thai i od tego momentu swoja wiedzą i doświadczeniem  „pełnoetatowo” dzieli się z podopiecznymi.  Wymaga, ale jego indywidualne podejście pozwala wypracować odpowiednią jakość i technikę ćwiczeń jak również czyni je bezpiecznymi.  Od 2013 pasjonat treningu siłowego i funkcjonalnego (1 miejsce w Ogólnopolskich zawodach Crossfit 2014), którego elementy wplata w zajęcia boksu, dzięki czemu mają charakter ogólnorozwojowy. Wiedza oparta na doświadczeniu a także ta zdobyta na licznych szkoleniach (m.in. z zakresu metodyki treningu, gimnastyki sportowej, mobility jak również dietetyki) pomaga mu w zauważeniu mocnych, ale także określeniu słabych stron każdego z uczestników co daje możliwość maksymalizacji tych pierwszych i usunięcia drugich.

Zajęcia odbywać się będą:
– poniedziałki godz. 20.00 (grupa początkująca)
– wtorki godz. 20.00 (grupa średniozaawansowana)
– czwartki godz. 20.00 (grupa łączona)

Kontakt: 511-969-953

 

boks-tajski