Jubileuszowy X Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, zostanie rozegrany w terminie 1-3 kwietnia 2016 r. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się I Runda Historycznego Rajdowego Pucharu Polski. W tym roku odbędzie się 7 przejazdów na trzech odcinkach specjalnych.

W piątek 1 kwietnia br. na parkingu Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnego Solne Miasto w Wieliczce, odbędzie się badanie kontrolne (BK-1), w godzinach od 16:00 do 21:00. Godzinę wcześniej otwarty zostanie park serwisowy dla startujących zawodników przy ul. Dembowskiego (stacja PKP Wieliczka-Rynek-Kopalnia). O godz. 18:00 odbędzie się II Gala Sportu Wielickiego z zaproszonymi gośćmi w hali sportowej w CER Solne Miasto.

W sobotę 2 kwietnia br. o godz. 10:00, nastąpi oficjalna ceremonia rozpoczęcia X Memoriału i I Rundy HRPP przed CER Solne Miasto, a następnie załogi przejadą na start do odcinka specjalnego (5,11 km) „Brzegi – Campus Misericordiae” w Brzegach (10:21 start pierwszego zawodnika). Zawodnicy pokonają trasę trzy razy.

Wieczorem tego samego dnia tradycyjnie rozpocznie się nocny odcinek specjalny „Wieliczka Rynek” (1,80 km). Start pierwszego zawodnika o godz. 18:30.

W niedzielę 3 kwietnia br. odbędą się dwa przejazdy Super Os-u „Kryterium Wieliczka” (2,25 km). Start pierwszego zawodnika zaplanowano na godz. 11:00 (CER Solne Miasto, Aleja Solidarności). Ceremonia zakończenia i wręczenie nagród za Memoriał i HRPP zaplanowano na godz. 14:30 w CER Solne Miasto.

>> Gorąco zapraszamy <<

memoriałmapka 2   mapka mapka1mapka 3mapka 4