LOGA POZIOM KLAPS i aparat

„Weź tolerancję na warsztat i zrób jej zdjęcie!” – brzmiało zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie, w którym młodzież miała szansę uczyć się języka filmu  i fotografii, aby w nim mówić, w imieniu tolerancji. Uczestnicy projektu na rzecz tolerancji oraz zwalczania mowy nienawiści w Internecie „Tolerancja na warsztat!” przez kilka miesięcy uczyli się, jak filmować i fotografować, jak swoim pomysłom nadawać artystyczną formę.

Już niedługo – 4 marca 2015 roku o godzinie 17.00, w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Solne Miasto, przy ulicy Kościuszki 15 w Wieliczce – będzie można zobaczyć pierwsze efekty pracy projektowej. ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ WYSTAWY fotografii autorstwa uczestników projektu. Będzie także można zobaczyć reportaż z IV Edycji Festiwalu Filmów PO GODZINACH – reportaż, w którego przygotowaniu brali udział uczestnicy projektu.

Podczas spotkania organizatorzy – Fundacja Wspierania Działań Artystycznych „Wolna Sztuka” oraz Fundacja Babel Images – przypomną także o tym, co w najbliższym czasie będzie się dziać w ramach projektu. Jesienią tego roku odbędzie się MAŁOPOLSKI KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY na najlepszą pracę z dziedziny: filmu, fotografii, plastyki dotyczącą tolerancji i zwalczania mowy nienawiści w Internecie. FINAŁ KONKURSU – LUTY 2016. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.tolerancjanawarsztat.org lub na portalu facebook!

Projekt Tolerancja na Warsztat! jest współfinansowany z Funduszy EOG w ramach programu „Obywatele dla demokracji”.

www.tolerancjanawarsztat.org

plakat tolerancja