? Serdecznie zapraszamy na warsztat „jogi dla biegaczy”, który odbędzie się w sobotę 4 lutego w godzinach 11:00-12:30, w salach Klubu Fitness #SolnyFit w Solnym Mieście.
Prowadząca, Gosia Markov, na spotkaniu zaprezentuje ćwiczenia, które stanowią świetnie zrównoważenie treningu biegowego.
? Wspólnie z trenerką poszukamy elastyczności w miejscach sztywnych i stabilności w nadmiernie rozluźnionych. Szczególną uwagę poświęcimy najbardziej przeciążonym partiom mięśniowym. Każdy uczestnik warsztatów zapozna się z podstawowym zestawem ćwiczeń do codziennego stosowania, by łatwiej się regenerować i przyspieszyć odpoczynek, tak ważny w treningu każdego biegacza!
? Zapewniamy, że Gosia nawet najbardziej opornego biegacza, o mniejszej elastyczności, potrafi przekonać do jogi. ?

? ZAPISY (do dnia 2 lutego 2017 r.) pod numerem telefonu
? 12 2973964 lub bezpośrednio w kasie na siłowni Solnego Miasta.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA❗️❗️❗️

? Koszta zajęć: 25 zł/os.

? Kilka słów o prowadzącej:
Małgorzata Markov – nauczyciel wychowania fizycznego, trener LA, nauczyciel jogi. Ukończyła studia na kierunku nauczycielskim na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Aktualnie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych warsztatach pogłębionej praktyki oraz warsztatach specjalistycznych. Posiada bogate doświadczenie w pracy z grupami na różnym poziomie zaawansowania z zakresu jogi i tańca, a także w treningu uzupełniającym w sporcie zawodowym (kadra Polski LA) i amatorskim. Ma również wieloletnią praktykę w prowadzeniu grup seniorskich oraz specjalistycznych m. in. grupy ciążowe i grupy dla osób z bólem kręgosłupa.
Ukończone szkolenia:
➡️ kurs nauczycielski jogi wg metody Iyengara stopnia intro I
➡️ kurs nauczycielski jogi wg metody Iyengara stopnia intro II
➡️ specjalizację trenerską II klasy z LA
➡️ kurs instruktora tańca współczesnego prowadzony przez MKiDN
➡️ warsztat Vinyasa w praktyce jogi Iyengara
➡️ warsztat specjalistyczny – ciąża a praktyka asan i pranayam

? Szczegółowe informacje:
Katarzyna Sowa-Lewandowska, klewandowska@solnemiasto.eu

Serdecznie zapraszamy!

 

j4 - Kopia - Kopia (2) j1 - Kopia - Kopia j2