Serdecznie zapraszamy na warsztat „Joga dla biegaczy”, który odbędzie się w sobotę 18 listopada w godzinach 17:00-18:30, w salach Klubu Fitness#SolnyFit w Solnym Mieście ?

Prowadząca, Gosia Markov, na spotkaniu zaprezentuje ćwiczenia, które stanowią świetnie zrównoważenie treningu biegowego.

? Wspólnie z trenerką poszukamy elastyczności w miejscach sztywnych i stabilności w nadmiernie rozluźnionych. Szczególną uwagę poświęcimy najbardziej przeciążonym partiom mięśniowym. Każdy uczestnik warsztatów zapozna się z podstawowym zestawem ćwiczeń do codziennego stosowania, by łatwiej się regenerować i przyspieszyć odpoczynek, tak ważny w treningu każdego biegacza!

? Zapewniamy, że Gosia nawet najbardziej opornego biegacza, o mniejszej elastyczności, potrafi przekonać do jogi. 

? ZAPISY pod numerem telefonu
? 12 2973964 lub bezpośrednio w kasie fitness Solnego Miasta.

Koszt uczestnictwa: 29 zł.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !

Małgorzata Markov – dyplomowana nauczycielka jogi metodą Iyengara, od lat współpracuje ze sportowcami zawodowymi i amatorami. Zapraszam na warsztat skierowany dla osób biegających. Zajmiemy się partiami mięśni najbardziej obciążonymi podczas treningu biegowego. Nauczymy się inaczej układać ciało by je szybciej regenerować, a także unikać kontuzji.