W niedzielę 17 grudnia na Patio „Solnego Miasta”, odbył się Jarmark Świąteczny, którym wzięli udział licznie przybyli mieszkańcy Wieliczki. Tegoroczny Jarmark Świąteczny w „Solnym Mieście” odbył się pod patronatem Burmistrza Wieliczki Artura Kozioła.

Przez cały dzień, ponad 50 wystawców prezentowało swój świąteczny asortyment , a były to między innymi ozdoby świąteczne, upominki, rękodzieło artystyczne, choinki, stroiki świąteczne, produkty i wyroby kuchni regionalnej oraz pyszne wypieki , czyli to co przed świętami jest nam niezbędne.

Przez cały dzień można było zakupić świąteczne ozdoby i smakołyki, ale to nie wszystko … na Patio Solnego Miasta zostały zaprezentowane makijaże pokazowe na Sylwestra, ale nie tylko… – to stoisko bez wątpienia cieszyło się największą popularnością wśród kobiet.

Na scenie zaprezentowały się dzieci z Klubu Fitness „Solny Fit”, które uczęszczają na zajęcia ZUMBY.
Dla dzieci , zostały przeprowadzone warsztaty rękodzieła artystycznego, a dla wszystkich przybyłych gości, o godzinie 15:00 uczniowie i absolwenci Niepublicznego Gimnazjum w Podstolicach wykonali piękne Kolędy i Pastorałki.

Jarmark Świąteczny w „Solnym Mieście” z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, zatem już dziś możemy powiedzieć – do zobaczenia za rok !! 🙂

 

Film z tegorocznego Jarmarku w „Solnym Mieście ” – dziękujemy WieliczkaCity.pl

http://www.wieliczkacity.pl/dzialy/wieliczka-tv-filmy/jarmark-swiateczny-w-solnym-miescie-2017-film/