Po raz drugi, dzięki Centrum Edukacyjno- Rekreacyjnemu „Solne Miasto”, Powiatowi Wielickiemu, KKB Dystans oraz Stowarzyszeniu Niepołomice Biegają odbył się na terenie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce bezpłatny Test Coopera dla Wszystkich, w czasie którego każdy mógł sprawdzić swoją formę i wytrzymałość przed rozpoczynającym się sezonem biegowym. Test Coopera polega na przebiegnięciu w ciągu 12 minut jak najdłuższego dystansu. Pozwala to na określenie wytrzymałości i wydolności organizmu w danym momencie. W teście wzięło udział ponad 120 osób, w tym około 30 dzieci, miedzy innymi z UKS Lider Siercza pod okiem Adama Czerwińskiego oraz Wieliczanki pod skrzydłami Joanny Kamińskiej. Brawa dla najmłodszych, bo dali z siebie naprawdę wszystko.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim biegaczom, małym i dużym, gratulujemy wspaniałych wyników i zapraszamy na treningi na Małopolską Arenę Lekkoatletyczną!

Wielkie podziękowania składamy na ręce wolontariuszy z Grupy Biegowej Solne Miasto i Stowarzyszenia „Niepołomice Biegają”. To dzięki Wam atmosfera na zawodach była bardzo gorąca. Mamy nadzieję, że podobało Wam się tak samo jak nam! Zachęcamy do oznaczania zdjęć i udostępniania ich na swoich profilach.

Serdeczne podziękowania przesyłamy dla Pana Pawła Żyły z KK Dystans – za wspaniałe prowadzenie zawodów, komentowanie i doping zawodników! Stwierdzamy, że wszyscy zawodnicy są gotowi na XIV Krakowski Półmaraton Marzanny, który odbędzie się już za tydzień 19 marca, będziemy mocno trzymać kciuki za życiówki!

 

WYNIKI