W dniu 31 maja 2015 r. miało miejsce w naszym Centrum niesamowite wydarzenie: Cyrkowy Dzień Dziecka. „Solne Miasto” wraz z Jokomisiadą (Hurtownia Zabawek „Jokomisiada” (http://jokomisiada.pl/) przygotowało moc atrakcji, konkursów z cennymi nagrodami, promocji, cenowych atrakcji, a także słodki poczęstunek i  watę cukrową dla wszystkich!

Przed budynkiem „Solnego Miasta” odbyły się pokazy strażackie.  Na patio animatorki z sali zabaw malowały twarze, skręcały baloników. Na stoisku „Jokomisiady” odbywał się konkurs na najweselsze hasło, promujące „Solne Miasto”. Rozdawano baloniki, częstowano słodką watą. Na pływalni rozegrano dwie tury rodzinnych konkurów na pływalni . Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez Sklep Sportowy „Planeta Sportu”(http://www.planetasportu.com), bilety na basen i inne upominki. Szczudlarze i kuglarze zapraszali do zabawy i dużych i małych, angażowali w pokazy baniek mydlanych, uczyli żonglerki i chodzenia na szczudłach. Odważni, którzy podjęli się tych prób, otrzymywali bilety do Parku Linowego Xtreme Grabówki http://xtremepark.pl/, na salę zabaw czy basen. W kąciku plastycznym, którego sponsorem była firma JAX (http://jax1.pl/, można było wziąć udział w dwóch konkursach plastycznych: „Zaprojektuj nowy model Toyota” oraz „Moje wymarzone wakacje”. Tu nagrodą był voucher na wycieczkę z Biurem Podróży Salt Travel  (www.SaltTravelPolska.pl, www.SwiatJestMaly.pl), ) oraz materiały plastyczne, wejściówki na basen, salę zabaw i inne upominki. Na patio w kąciku „Szczęśliwy Uśmiech” Panie z Publicznej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Wieliczce uczyły dzieci jak dbać o ząbki, by na długo pozostały zdrowe i piękne, rozdawały kubeczki i szczoteczki oraz tematyczne kolorowanki.
W kącik językowym przeprowadzono liczne zabawy z językiem angielskim, można było tym samym podszkolić się z tematyki wakacyjno-podróżniczej. W południe filmowe zakończone quizem bajkowym, do wygrania rodzinna sesja fotograficzna w wykonaniu FOTO ROGALSKA (http://www.fotorogalska.pl/), a także rowerek dziecięcy, wejścia na salę zabaw i inne upominki, w tym magiczne miecze od Jokomisiady, które najbardziej zachwyciły męską część uczestników. W salach konferencyjnych rozegrano emocjonujące Walki Robotów z Warsztatami Robotów (http://warsztatyrobotow.pl/). Zwycięzców nagrodzono voucherami na kursy robotyki w „Solnym Mieście”. O godzinie 15:00 sale konferencyjne wypełniły się po brzegi  za sprawą występu iluzjonisty. Niezawodny Pan Magik Marek zachwycił iluzją wszystkich zebranych. Uśmiechy i zdumienie na twarzach widowni mówiły same za siebie.
Po występie Iluzjonisty, na scenę wkroczył Teatr ART-RE ze wspaniałym przedstawieniem, uwieńczonym wspólnym tańcem z dziećmi. To niesamowite jak nasi milusińscy angażują się w zabawę!   W godzinach 17:30-18:00 rozstrzygnięto konkursy na „Najweselsze hasło, promujące „Solne Miasto” oraz konkursy językowe i plastyczne. Sponsorem nagród głównych był a JOKOMISIADA (http://jokomisiada.pl/). Składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w organizacji wydarzenia. Wielkie podziękowania składamy na ręce pozostałych sponsorów, patronów oraz wszystkim,  którzy włożyli pracę i serce w Cyrkowy Dzień Dziecka! Pamiętajcie – bez Was ten dzień nie byłby tak kolorowy i radosny!

Po raz kolejny wspólnie udowodniliśmy, że „kiedy śmieje się dziecko- śmieje się cały świat”.

Do zobaczenia za rok!

2 3 4 5 14 13 12 11 10 9 8 16 17 18 22 23 24 33 32 31 30 28 25 44
43 42 41 40 34 35 36 37 39

SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIA:

1203002473

 

 

logo

 

 

SPONSORZY NAGRÓD I UPOMINKÓW:

saltravelwarsztaty robotów logoX.pl_grabowki  logorogalska         LogotyJaxJPEG         wis_logopizzeria mexicana     FRUGIplaneta sportuSAN

 

PATRONAT MEDIALNY:

Kraków


DziennikP

rmf maxx