Zapraszamy do aktywnego wypoczynku dzieci, młodzież i dorosłych na Wielickiej Arenie Lekkoatletycznej , gdzie oferujemy ruch i zabawę na świeżym powietrzu do Państwa dyspozycji jest pełnowymiarowe boisko piłkarskie, boisko do piłki siatkowej, boisko z piasku do piłki siatkowej – plażowej, pełnowymiarowa bieżnia lekkoatletyczna, tor nartorolkowy dla rolkarzy i rowerzystów, urządzenia do ćwiczeń gimnastycznych! Wielicka Arena czynna jest przez cały dzień aż 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 22:00. Na terenie Wielickiej Areny działa szkółka rolkarska dla dzieci i dorosłych oraz prowadzone są treningi biegowe i personalne. Ponadto w każdy poniedziałek i piątek o godzinie 16:30 odbywają się tam treningi drużyny Orlików MKF Solne Miasto Wieliczka dla grup rocznika 2012 i młodszych.

Zachęcamy każdego, kto jeszcze nie odwiedził terenu rekreacyjnego w Parku na Grabówkach – tam do Państwa dyspozycji boiska piłkarskie, plac zabaw dla dzieci, a dla miłośników adrenaliny i dobrej zabawy – Park Linowy! Dla tych, którzy potrzebują trochę więcej ciszy proponujemy relaks i odpoczynek nad uroczym jeziorkiem.

Plac zabaw, tor sprawnościowy i skatepark… w wielickim Miasteczku Ruchu Drogowego w Wieliczce przy ulicy Jedynaka 5 , tworzy sieć jezdni o długości około 683 metrów!
Można tam już nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, ale też zdobyć nowe doświadczenia. Do pokonania …. Trasy – światła, ronda i skrzyżowania! Miłośnicy jazdy na deskorolce, rowerach BMX czy wyczynowej jazdy na rolkach mają do dyspozycji skatepark, a nasi najmłodsi – plac zabaw.

Na weekend majowy zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI, które przygotowaliśmy w dniach 1 2 i 3 maja w Centrum „Solne Miasto” . W tych dniach na basenie dla dzieci i młodzieży bilety w promocyjnych cenach : 8 zł / 2 godziny dla dzieci i młodzieży oraz 18 zł / 2 godziny dla dorosłych !!
Ponadto na siłowni w dniach 1 i 3 maja odbędą się konsultacje treningowe indywidualne oraz warsztaty z podstawy techniki ćwiczeń ! Nie zapomnieliśmy także o naszych najmłodszych i dla nich bilet na salę zabaw w „Solnym Mieście” za jedyne 5 zł za godzinę !!

Zapraszamy !!!