W sobotę 16 kwietnia 2016 r. odbyło się w CER „Solne Miasto” II Forum dla biegaczy. Biegaj zdrowo! Dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo. Jak się okazało tematyka była tak szeroka, a mówcy znakomici, że spotkanie przedłużyło nam się niemal o 2 godziny! Dzięki za wytrwałość!

W trakcie Forum, Profesor Barbara Frączek przedstawiła najnowsze trendy w diecie biegacza, poparte licznymi naukowymi przykładami, które następnie „na życie” przełożył Grzegorz Sudoł – wykład był fascynujący!

Mistrz naszej grupy biegowej – Ilya Markov opowiedział trochę o dobrych i złych technikach biegu, a na koniec na salach ‪#‎SolnegoFit‬, wraz z Krzysztofem Brasiem z Krakowskiej Fabryki Zdrowia https://www.facebook.com/KrakowskaFabrykaZdrowia/?fref=ts poćwiczyliśmy mięśnie pośladkowe Emotikon smile, nauczyliśmy się różnych technik rozciągania i masażu.

W trakcie Forum można było u Justyna Wojas dokonać bezpłatnych pomiarów składu ciała, zakupić podpisaną przez autorkę Malgorzata Majewska „Przepis na bieganie” i zwyczajnie pobyć w gronie biegaczy!
Było fenomenalnie! Do zobaczenia niebawem…mamy już w głowie kilka ciekawych propozycji!

2 3 4 5 6 7