Od 26 czerwca do 11 sierpnia 2017 r. w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne Miasto”, odbyły się półkolonie letnie, w których wzięły udział dzieci z gminy Wieliczka i powiatu wielickiego. Nasi najmłodsi goście z radością korzystali z ciekawych i różnorodnych atrakcji, które przygotowaliśmy dla nich w ramach półkolonii o różnorodnych profilach: sportowym, piłkarskim oraz taneczno-sportowym.
Warto podkreślić, iż organizowane już po raz kolejny półkolonie w „Solnym Mieście” cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, w zorganizowanych tym razem 11 turnusach udział wzięło ponad 400 dzieci.
Zajęcia w Squash Park Wieliczka oraz wycieczka do Parku Linowego Xtreme Park Grabówki cieszyły się największym zainteresowaniem. Ponadto dzieci wzięły udział w zajęciach na basenie gdzie zostały przeprowadzone lekcje doskonalenia pływania, zajęcia na ściance wspinaczkowej, na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej, gdzie odbywały się gry i zabawy zespołowe, a także treningi piłkarskie. Na miłośników tańca czekały warsztaty z klubem SolnyFit i treningi Capoeira.
Otoczenie „Solnego Miasta” dało również możliwość spacerów w parku oraz zabawy na położonym obok placu zabaw. W ramach organizowanych zajęć odbywały się także wycieczki do Tężni Solankowej oraz Miasteczka Ruchu Drogowego w Wieliczce, gdzie dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności i nabyć nowe doświadczenia.
Podczas półkolonii zorganizowane zostały turnieje, seanse filmowe, gry oraz liczne zabawy dla dzieci. Dzieci miały też możliwość brania udziału w zróżnicowanych zajęciach rozwijających ich zainteresowania plastyczne i sportowe.

Najlepszą rekomendacją półkolonii letnich w Solnym Mieście jest uśmiech na buziach wszystkich dzieci. Dziękujemy za tak liczny udział w półkoloniach letnich w Centrum „Solne Miasto” .
Do zobaczenia na półkoloniach zimowych 🙂
Patronat medialny nad półkoloniami w „Solnym Mieście” został objęty przez WieliczkaCity.pl – dziękujemy ! 🙂