akcja 50 dni

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok i szaleństwo sylwestrowe.  Żeby zabawa karnawałowa była udana, musisz  dobrze czuć się w swojej skórze. Jeśli przybyło ci parę zbędnych kilogramów i nie mieścisz się w zaplanowaną kreację – nic straconego! Klub Fitness SolnyFit zaprasza Cię do wspólnej akcji:
„50 dni do Sylwestra. Z nami zmieścisz się w ulubioną kreację!”

 

I.  MIERZ SWOJE POSTĘPY! W KAŻDY PIĄTEK LISTOPADA OD GODZINY 18:00- 20:00 POMIARY MASY CIAŁA Z NATURHOUSE WIELICZKA – GRATIS!

II. RAZEM RAŹNIEJ! PRZYPROWADŹ PRZYJACIELA I OTRZYMAJ VOUCHER O WARTOŚCI 50 ZŁ
/Przy przyprowadzeniu do Klubu Fitness „SolnyFit” nowego Klubowicza, co jest jednoznaczne z zakupieniem przez niego dowolnego karnetu na zajęcia, otrzymujecie voucher o wartości 50 zł, na dwa dowolnie wybrane zajęcia.  Voucher otrzymuje Klient plus Nowy Klient. Voucher jest ważny do końca grudnia 2015 r./

III. CZAS UPOMINKÓW! KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ I ZADBAJ O ZDROWIE BLISKICH! 
/CER „Solne Miasto” Wieliczka – wygodny i nowoczesny sposób na prezent bez ryzyka dla bliskiej osoby. Karta podarunkowa jest forma bonu o wartości 50, 100 lub 150 zł, dzięki któremu obdarowana osoba może zapłacić za swoje zajęcia sportowe (FITNESS, PŁYWALNIA, SIŁOWNIA, SALA ZABAW na terenie CER „Solne Miasto”)/.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
12 297 39 64,  fitness@solnemiasto.eu.