Masz komputer. I co dalej? Trzeba go podłączyć, uruchomić i… korzystać z niego. Tylko jak? Na tylnej ściance komputera jest mnóstwo złączy, a w pudle groźnie wyglądający zwój kabli i przewodów. Komputer po uruchomieniu wydaje jakieś piski, potem żąda wpisania hasła… Co robić? Jeśli właśnie zaopatrzyłeś się w komputer i stoisz z niepewną miną kurs
OBSŁUGA KOMPUTERA OD PODSTAW
w Centrum Szkoleń IT w „Solnym Mieście”,

pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy.

Z nami poznasz możliwości, jakie oferuje Ci komputer i Internet — nauczysz się przeglądać strony WWW, wysyłać i odbierać pocztę elektroniczną i rozmawiać ze znajomymi za pomocą bezpłatnych komunikatorów.  Przekonasz się również, jak komputer może ułatwić Ci pracę – zastosujesz możliwości edytora tekstów i arkusza kalkulacyjnego do stworzenia dokumentów, listów i zestawień.

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się podstaw obsługi komputera i efektywnego wykorzystania komputera oraz korzystania z Internetu w pracy i w domu. Nabycie umiejętności samodzielnej pracy przy komputerze i swobodnego poruszania się w Internecie oraz korzystania z poczty e-mail w celu zwiększenia efektywności i kwalifikacji zawodowych. Celem szkolenia jest zapoznanie z możliwościami komputera w codziennej pracy administracyjno-biurowej oraz w rozwiązywaniu praktycznych problemów. Udział w szkoleniu pozwoli Państwu na swobodne korzystanie z komputera oraz poruszanie się po Internecie. Swobodne korzystanie z poczty internetowej e-mail. Zwiększenie kompetencji zawodowych, co pozwoli na zyskanie większych szans na obecnym rynku pracy. Dodatkowy atut w CV a także możliwość poszerzania wiedzy biorąc udział w innych kursach komputerowych z zakresu pakietu MS Office.

Szkolenie odbywa się w godzinach: 8:30-15:30.
Maksymalna liczba uczestników:  8.
Planowany termin: połowa listopada.

Cena: 300 zł/dzień.

Zapraszamy do kontaktu:
12 2973959, e-mail: klewandowska@solnemiasto.eu

od podstaw