Już po raz czwarty właściciele motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler, a także Bobber, Speedmaster i Thunderbird spotkają się na południu Polski na specjalnie dla nich dedykowanej ogólnopolskiej imprezie. Tym razem w dniach 25-27 maja zjadą się do Wieliczki.

W piątek 25 maja uczestnicy przyjeżdżają na miejsce, aby dzień później wziąć udział we wspólnym jeżdżeniu po ciekawych, górzystych trasach, które przygotuje ekipa organizatora. Na ten dzień zaplanowano także testy nowych modeli Triumpha, udostępnione przez Triumph Polska oraz Triumph Katowice. W sobotę 26 maja o godz. 17.00 w Solnym Mieście w Wieliczce odbędzie się koncert Ryszarda Wolbacha z zespołu Harlem. Na niedzielę zaplanowano wspólny przejazd do Krakowa. Najważniejsza w tym wszystkim jest jednak wspólna pasja, którą są klasyczne Triumphy.

Szczegóły na stronie ➡️ www.klasycznytriumph.pl.

Partnerami IV Spotkania Klasycznych Triumphów są: Triumph Polska, Motul Polska i Karcher Polska, Davosa Polska oraz miasto Wieliczka. Pomagają także Aress i Safetygroup. Współorganizatorem eventu jest Triumph Katowice. Patronat nad imprezą objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland.
foto: M. Kaliszka