Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i to ostatni dzwonek, by zaplanować czas wolny naszych pociech. Jeśli nie możecie pozwolić sobie na spędzenie dwóch miesięcy poza miastem – nic straconego! Lato w Solnym Mieście naprawdę nie będzie nudne.

akcje na wakacjeJak co roku największym zainteresowaniem cieszyć się będzie pływalnia. W określonych godzinach dzieci będą mogły pływać oraz bawić się pod okiem animatorów,  płacąc  za to jedynie symboliczną złotówkę. Dodatkowo w ofercie uwzględniono indywidualne i grupowe lekcje intensywnej nauki pływania. Z roku na rok wzrasta popularność wspinaczki. Przyciąga ona dzielnych i odważnych sportowców, którzy marzą o zdobywaniu najwyższych szczytów świata. Podążając z duchem czasu, od maja b.r.,  ścianka  wspinaczkowa w Solnym Mieście  została urozmaicona o nowe trasy wspinania, przygotowane pod kątem różnych trudności. Podczas wakacji można będzie wspinać się przez godzinę za złotówkę. Dla najmłodszych wspinaczy planuje się zorganizowanie sekcji. Dziedziniec Solnego Miasta również zatętni życiem. Bezpłatnie będzie można zagrać w tenisa stołowego lub piłkarzyki.  Fanów tenisa zapraszamy do zmierzenia się w  „Grand Prix Solnego Miasta”- w czasie wakacji zaplanowane są aż trzy turnieje.

Od tego roku w CER „Solne Miasto” organizuje półkolonie dla dzieci w wieku 6-10 lat. Obecnie zaplanowane są turnusy 1 lub 2 tygodniowe w terminach: 30 czerwca – 11 lipca oraz 28 lipca do 8 sierpnia. W programie zaplanowano wiele atrakcji: pływalnia, ścianka wspinaczkowa, hala sportowa, sala zabaw, boisko „Orlik” to jedne z  atrakcji na terenie Centrum. Ponadto zorganizowane zostaną wycieczki do kina,  na kręgle, do parku linowego oraz wędkowanie na terenie pobliskich zbiorników wodnych. Otoczenie Centrum daje również możliwość spacerów w parku czy zabawy na położonym obok placu zabaw. Zadowolenie dzieci to podstawowe zadanie realizowane przez wykwalifikowanych opiekunów, instruktorów i trenerów podczas zajęć w „Solnym Mieście”.

Oczywiście na terenie CER Solne Miasto nie tylko najmłodsi mogą aktywnie spędzać czas. Wszystkich zapraszamy do dbania o wygląd i kondycję fizyczną poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych, pływanie, ćwiczenia na siłowni czy ściance wspinaczkowej. Uzupełnieniem pobytu w Centrum Edukacyjno Rekreacyjnym może być  relaks w gabinecie masażu lub pomoc dietetyczek z centrum „Diet Care”.  Jednym słowem – bądźmy aktywni, dzięki temu zyskamy dużo energii, która po urlopie jest nam przecież tak bardzo potrzebna.

Zapraszamy do aktywnego wypoczynku!