Przez ostatnie dziesięć lat Polska (w tym Wieliczka!) niesamowicie się rozbiegała! Mija dekada, która faktycznie zmieniła nasz kraj. Hasło tegorocznej edycji Polska Biega, to: „Polska JUŻ biega!”.
W imieniu Starostwa Powiatowego Wieliczka, zapraszamy serdecznie na 11. Weekend Polska Biega, który odbędzie się w sobotę, 23 maja 2015 roku  na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce. Start o godzinie 11.00.  Zaplanowano trzy dystanse: 300 metrów dla dzieci, 1600 dla kobiet oraz 2400 dla mężczyzn. Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają nagrody. Przewidziano również atrakcje dla dzieci: dmuchany zamek, malowanie twarzy, przejażdżkę na kucyku.

Liczymy, że w tym roku po raz kolejny chętnie weźmiecie udział w naszej-Waszej akcji. Dlaczego Waszej? Bo każdy może do nas dołączyć! Gościem honorowym będzie Henryk Szordykowski, lekkoatleta, wielokrotny reprezentant Polski, olimpijczyk, mistrz Europy. Natomiast imprezę poprowadzi: Edward Stawiarz, także lekkoatleta, dwukrotny olimpijczyk, mistrz Polski.

Impreza ma charakter otwarty. Każdy może wziąć w niej udział. Zapraszamy do rejestracji oraz trenowania na profesjonalnej bieżni Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej.

http://rejestracja.polskabiega.sport.pl/strona.php

polska biega