Na III Gali Sportu Wielickiego wyróżnienie otrzymali trenerzy SEKCJI PŁYWACKIEJ SOLNEGO MIASTA: Natalia Zych, Kuba Zych, Piotr Urbańczyk oraz Wojciech Kot, a także ich podopieczni:
SUKCESY 2016

🏆 Trener Natalia (rocznik 2008)
🐳 Helena Jarmołowska 3 miejsce na 25m stylem grzbietowym – VII Pływackie Mistrzostwa Skawiny
3 miejsce na 25m stylem dowolnym – Otwarte Miastrzostwa w pływaniu pro swim 2016 Piekary
3 miejsce na 25m stylem grzbietowym – III Otwarte Miastrzostwa w pływaniu pro swim 2016 Piekary
Magdalena Gałuszka 2 miejsce na 25m stylem klasycznym- VII Pływackie Mistrzostwa Skawiny
1 miejsce na 25m stylem klasycznym – Gminne Otwarte Mikołajki pływackie Zabierzów
🐳Artur Dyda :
3 miejsce na 25m stylem grzbietowym – III Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Pro-Swim Piekary
3 miejsce na 25m stylem grzbietowym – VII Pływackie Mistrzostwa Skawiny
2 miejsce na 25m stylem grzbietowycm – Puchar Solnego Miasta Edycja II, Finał
3 miejsce na 25m stylem grzbietowym – Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin
1 miejsce na 25m stylem grzbietowym – Gminne Otwarte Mikołajki Pływackie Zabierzów
2 miejsce na 50m stylem grzbietowym – II Mikołajkowa Olimpiada pływacka o puchar Otylii
3 miejsce na 50m stylem dowolnym – II Mikołajkowa Olimpiada pływacka o puchar Otylii
🐳 Anna Brońka:
2 miejscie na 25m stylem grzbietowym – II Zawody Pływackie o Puchar Prezesa MSP Aquarius w Myślenicach
2 miejsce na 25m stylem klasycznym – VII Pływackie Mistrzostwa Skawiny
2 miejsce na 25m stylem dowolnym – VII Pływackie Mistrzostwa Skawiny
3 miejsce na 50 m stylem motylkowym- II Mikołajkowa Olimpiada pływacka o puchar Otylii
3 miejsce na 25m stylem grzbietowym – Gminne Otwarte Mikołajki Pływackie Zabierzów
🐳 Lena Piechnik :
3 miejsce na 25m stylem dowolnym – Gminne Otwarte Mikołajki Pływackie Zabierzów
🐳 Aleksander Kukułka:
3 miejsce na 25m stylem grzbietowym – Gminne Otwarte Mikołajki Pływackie Zabierzów
🐳Eryk Kapusta :
3 miejsce na 25m stylem klasycznym –
Gminne Otwarte Mikołajki Pływackie Zabierzów
3 miejsce na 25m stylem klasycznym – – II Zawody Pływackie o Puchar Prezesa MSP Aquarius w Myślenicach
3 miejsce na 25m stylem klasycznym – III Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Pro-Swim Piekary

🏆 Trener Kuba (rocznik 2009):
🐳Oskar Wrześniak :
2 miejsce na 25m stylem dowolnym – Gminne Otwarte Mikołajki Pływackie Zabierzów

🏆Trener Wojtek:
podopieczni zdobyli 21 medali Mistrzostw Małopolski
🐳 Katarzyna Peciak
Brązowy Medal Mistrzostw Polski 14-latków (Olsztyn, 4.03.2016) 100m st. motylkowym 1:05,44
Cztery Finały A Mistrzostw Polski 14-latków (Olsztyn, 4-6.03.2016)
100m st motylkowym 1:05,44 3 miejsce ;
100m st. dowolnym 0:59,44 4 miejsce ;
50m st. motylkowym 0:28,72 7 miejsce ;
50m st. dowolnym 0:27,71 9 miejsce;
Trzy Finały A i jeden Finał B Mistrzostw Polski 14-latków, basen 50-metrowy (Olsztyn, 8-10.07.2016)
100m st motylkowym 1:06,87 6 miejsce ;
50m st. dowolnym 0:28,41 8 miejsce
50m st. motylkowym 0:30,20 9 miejsce ;
100m st. dowolnym 1:01,76 12 miejsce ;

Rekordy województwa Małopolskiego wśród 14 -latków:
50m st. motylkowym K.Peciak 0:28,60 (Kraków, 23.10.2016)
50m st. dowolnym K.Peciak 0:27,08 (Kraków, 22.10.2016)

Medaliści Mistrzostw Małopolski:
🐳 Adam Przystał, 🐳 Damian Wleicał,🐳 Kamil Zając, 🐳Michał Jamróz
Katarzyna Peciak medal Mistrzostw Polski, liczne medale Mistrzostw Małopolski, najlepsza zawodniczka 14-letnia wojewódźtwa
Adam Przystał liczne siedem medali Mistrzostw Małopolski
Damian Wleciał liczne trzy medale Mistrzostw Małopolski, trzeci zawodnik klasyfikacji najlepszych zawodników Zimowych Mistrzostw Małopolski
Kamil Zając trzy madale Mistrzostw Małopolski

🐳Jakub Kuna
6 medali różnych zawodów
srebro Miechów
brąz Myślenice
złoto – Sucha Beskidzka
srebro- Limanowa
srebro- Skawina
złoto Sztafeta 8x25m -Sucha Beskidzka

🐳Kacper Kot
Puchar dla 2 najlepszego zawodnika roku 2016 Puchar Solnego Miasta
Puchar dla 3 najlepszego zawodnika I rundy Pucharu Solnego Miasta
11 medali z różnych zawodów:
złoto Pucharu Solnego Miasta
srebro Pucharu Solnego Miasta
srebro Puchar Burmistrza Myślenic
brąz Puchar Burmistrza Myślenic
złoto Mistrzostwa Skawiny
srebro Mistrzostwa Skawiny
srebro Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2016 o Urodzinowy Puchar Otylii Jędrzejczak
srebro Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2016 o Urodzinowy Puchar Otylii Jędrzejczak
srebro Jesienne Zawody w Woli
srebro Jesienne Zawody w Woli
brąz Mistrzostwa KS Limanowa Swim

🐳Antonio Przystał
18 medali z różnych zawodów
srebro Dębica 50 m klasycznym 7ma j 2016
złoto Dębica 200m zmiennym 7 maj 2016
zloto Dębica 100m klasycznym 7 maj 2016
srebro Dębica 50m motylkowym 7 maj2016
brąz Dębica 50m klasycznym 10 grudnia 2016
brąz Wieliczka 50m klasycznym 25 czerwiec 2016
złoto Dębica 50m klasycznym 30 stycznia 2016
brąz Dębica 100m klasycznym 10 grudnia 2016
srebro Wieliczka 25m klasycznym 27 luty 2016
brąz Miechów 25m motylkowym 3 grudnia 2016
brąz Miechów 25m klasycznym 3 grudnia 2016
złoto Miechów 4x25m dowolnym 3 grudnia 2016
złoto Skawina 25m klasycznym
srebro Sucha Beskidzka 25m klasycznym 5 czerwca 2016
złoto Sucha Beskidzka 8x25m dowolnym 5 czerwca 2016
brąz Myślenice 4x25m dowolnym 13 listopada 2016
srebro Zabierzów Aquathlon 17 czerwca 2016
brąz Limanowa 25m klasycznym 22maja 2016

🐳 Wiktor Gąsiorek
9 medali z różnych zawodów
Puchar dla 2 zawodnika Pucharu Burmistrza Myślenice
srebro Już Pływam
brąz Już Pływam
złoto sztafeta Już Pływam
brąz Pucharu Burmistrza Myślenice
srebro Puchar Klubu Delfin Myślenice
brąz Isze Otwarte Mistrzostwa KS „Limanowa Swim”
brąz Puchar Solnego Miasta 13.11.2016
brąz Aquatlon Iron Dragon – Liszki
brąz Aquatlon Zabierzów

🐳Arkadiusz Idzik
5 medali z różnych zawodów
złoto – klasyczny 25 -Już Pływam, Miechów
brąz – klasyczny 25 -Puchar Burmistrza Myślenic
brąz -klasyczny 25 -Puchar Solnego Miasta
złoto – sztafeta – miechów (4×25)
złoto- sztafeta – sucha beskidzka (4×25)

🐳Borys Żmijewski
6 medali z różnych zawodów
złoto 50 m grzbiet VI zawody o Puchar Solnego Miasta (statuetka za 7-me miejsce w klasyfik. Gen)
srebro 100 m grzbiet Wiosenne mistrzostwa MKP Bobry Dębica
brąz 25m grzbiet otwarte mistrzostwa Limanovia Swim
srebro 25 m grzbiet kwalifikacje mistrzostw klas III-ch m. Krakowa
złoto 25m grzbiet finału mistrzostw klas III-ch m. Krakowa
złoto sztafeta Sucha Beskidzka

🏆 Trener Piotr:
Czwarte miejsce w Ogólnopolskim Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10-letnich, rok 2016
startowało ponad 1250 zawodników ze 175 klubów.
Ogólnopolskim Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10-letnich :
Alicja Miłek została DRUGĄ 10-latką w Polsce, a Gabriela Gorczyca zajęła 7 miejsce

Rekordy województwa Małopolskiego 10-latków:
50m st. motylkowym G.Gorczyca 0:34,83 (Kozy, 27.11.2016)
100m st. motylkowym G.Gorczyca 1:19,94 (Mielec, 11.11.2016)
50m st. grzbietowy A. Miłek 0:34,83 (Wola /k Miedznej, 17.12.2016)
100m st. grzbietowy A. Miłek 1:18,38 (Kraków, 6.11.2016)
200m st. grzbietowy A. Miłek 2:39,44 (Wola /k Miedznej, 17.12.2016)

19 medale Mistrzostw Małopolski
🐳Natalia Rapkiewicz
2 miejsce 100m zmienny Drużynowe mistrzostwa młodzików
2 miejsce 50m motylkowy Drużynowe mistrzostwa młodzików
3 miejsce 200m dowolny Drużynowe mistrzostwa młodzików
2 miejsce 50m klasyczny Drużynowe mistrzostwa młodzików
2 miejsce 100m zmienny Sobota pływacka runda VI
2 miejsce 100m klasyczny Sobota pływacka runda IV

🐳Sabina Tchórzewska
Mistrzostwa Mlodzikow Okr.Malopolskiego-Memorial J.Kota 4 miejsce
200m grzbietowy Bochnia 4-5.06.2016
Mistrzostwal Mlodzikow Okr.Malopolskiego-Memorial J.Kota 8 miejsce 100m grzbietowy Bochnia 4-5.06.2016
Mistrzostwa Mlodzikow Okr.Malopolskiego-Memorial J.Kota 7 miejsce 50m grzbietowy Bochnia 4-5.06.2016jsce 100m zmienny Międzywojewódzkie Drużynowe

mistrzostwa młodzików
🐳Aleksander Krystyński
Na mistrzostwach małopolskich letnich i zimowych 4 srebra i 3 brązy

🐳Arkadiusz Kozak
200grzbiet-3miejsce miedzywojewodzkie mistrzostwa młodzików
Mistrzostwa Małopolski
400 dowolnym – 6 miejsce
50 grzbietowym – 6 miejsce
100 grzbietowym – 5 miejsce
100 zmienny – 8 miejsce
200 grzbietowym – 4 miejsce

🐳Laura Nowak
– 6 miejsce na 200m grzbietem na Zimowych Mistrzostwach okręgu
Małopolskiego
– 7 miejsce na 200m grzbietem na II Sobocie pływackiej w Nowym Sączu
– 9 miejsce na 50m grzbietem na Pucharze Solnego Miasta
– 9 miejsce na 50m żabą na Pucharze Solnego Miasta

🐳Dawid Roman
13.02 Sobota pływacka Bochnia
100m zmienny – 3 miejsce
50m motylek – 3 miejsce
5.03 Sobota pływacka N.Sącz
100m motylek – 3 miejsce
19.03 MDMM Kraków
100m motylek – 3 miejsce
4.05 Mistrzostwa Okręgu Bochnia
100m motylek – 3 miejsce
50 m grzbiet – 3 miejsce
50 m dowolny – 2 miejsce
11.06 MDMM N.Targ
100m grzbiet – 2 miejsce
10.04 Stalowa Wola
200 motyl – 8 miejsce w Polsce

🐳KANIA KAMILA
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego Bochnia
200 grzbiet-1 miejsce
100 motyl -2 miejsce
50 motyl -2 miejsce
100 dowolny -3 miejsce
100 zmienny -3 miejsce
MDMM Nowy Targ
200 dowolny -1 miejsce
100 dowolny -1 miejsce
50 grzbiet -1 miejsce
100 grzbiet 1 miejsce
MDMM Kraków Kolna
100 zmienny 1 miejsce
100 grzbiet 2 miejsce
100 dowolny 2 miejsce
200 dowylny 2 miejsce

GRATULUJEMY!