SOBOTA PŁYWACKA 2013/2014
Klasyfikacja końcowa

Klasyfikacja dziewcząt rocznik 2003
Klasyfikacja chłopców rocznik 2003
klasyfikcja dziewcząt rocznik 2002
klasyfikacja chłopców rocznik 2002
Klasyfikacja dziewcząt rocznik 2001
Klasyfikacja chłopców rocznik 2001
Klasyfikacja dziewcząt rocznik 2000
Klasyfikacja chłopców rocznik 2000


Początek strony
klasyfikacja dziewcząt rocznik 2003











M. NAZWISKO I IMIĘ RU KLUB DOW GRZB KLAS MOT ZM 200/400 DOW SUMA PUNKTÓW
1 Dach Wiktoria 3 Siemacha ASP Kraków 324 255 332 263 287 318 1 779
2 Jodłowska Zuzanna 3 SMS Galicja Kraków 305 284 296 221 297 258 1 661
3 Chabałowska Ewa 3 SMS Galicja Kraków 268 272 259 188 314 273 1 574
4 Gwiazdowska Wiktoria 3 Siemacha ASP Kraków 258 251 223 232 261 274 1 499
5 Skorupa Weronika 3 Siemacha ASP Kraków 256 235 226 213 268 297 1 495
6 Klimczyk Emilia 3 SMS Galicja Kraków 246 232 241 193 289 238 1 439
7 Zielińska Marta 3 Solne Miasto Wieliczka 265 166 200 188 233 173 1 225
8 Kruk Julia 3 Kmita Zabierzów 280 241 199 145
194 1 059
9 Grela Amelia 3 Kmita Zabierzów 232 188 232 147 194
993
10 Niepogodzińska Izabela 3 Siemacha ASP Kraków 198 188 104 112 176 193 971
11 Oczkowska Daria 3 SMS Galicja Kraków 200 197 242
228
867
12 Szczepka Oliwia 3 SMS Galicja Kraków 213 179 118 131 202
843
13 Jarosz Natalia 3 Jordan Kraków 219 224 194
180
817
14 Jarosz Agnieszka 3 Ósemka Oświęcim 200 135 262

194 791
15 Schab Zuzanna 3 Wisła Kraków 255
285

246 786
16 Tasak Aleksandra 3 SMS Galicja Kraków 210 208 138
223
779
17 Socha Zofia 3 Kmita Zabierzów 236 170 152 157

715
18 Szczurek Aleksandra 3 Solne Miasto Wieliczka 193 179

187 152 711
19 Rudek Aleksandra 3 Kmita Zabierzów 173 154 175
167
669
20 Leszczak Aleksandra 3 Jordan Kraków 176 167 151

151 645
21 Kuźmoczka Karolina 3 Kmita Zabierzów 184 170 177 101

632
22 Kumor Aleksandra 3 Ósemka Oświęcim 231

173 223
627
23 Leszczyńska Aleksandra 3 Ósemka Oświęcim

255
246 108 609
24 Tarnowska Martyna 3 Jordan Kraków 162
231
186
579
25 Ptaszyńska Weronika 3 Ósemka Oświęcim

174 178 208
560
26 Pająk Maria 3 Jasień Sucha Besk. 211

149 198
558
27 Sadlik Martyna 3 Ósemka Oświęcim 178
192

187 557
28 Dyrda Aleksandra 3 Jordan Kraków 124 95 180
132
531
29 Pawłowska Weronika 3 BOSiR Brzesko

231 106 190
527
30 Skrzypiec Klaudia 3 Jordan Kraków
93 166 106 157
522
31 Sus Helena 3 STP Nowy Sącz
173 188
155
516
32 Dominik Maja 3 Kmita Zabierzów 144 98 170 101

513
33 Walczak Klaudia 3 Siemacha ASP Kraków 128 110
82 96 85 501
34 Słonczyńska Anna 3 Solne Miasto Wieliczka 182
183 130

495
35 Łabuzek Marta 3 Kmita Zabierzów 190 145 159


494
36 Biela Inga 3 Aquarius Myślenice

256
214
470
37 Starosta Julia 3 Jasień Sucha Besk. 119 107 119
110
455
38 Radoń Gabriela 3 SMS Galicja Kraków 111 104 118
119
452
39 Bercal Zuzanna 3 Jasień Sucha Besk. 107 112 122
108
449
40 Wąsik Julia 3 Ósemka Oświęcim 68
120 110 150
448
41 Słobodziańska Oliwia 3 UKS SP 8 Chrzanów

259
186
445
42 Kordyl Julia 3 Jordan Kraków 164 91 176


431
43 Ryczkowska Kinga 3 Jordan Kraków 128 131 170


429
44 Fik Emilia 3 Ósemka Oświęcim 153
144 128

425
45 Lisik Aleksandra 3 Jordan Kraków
118 167
129
414
46 Pietrzyk Maja 3 Jordan Kraków 143 95
172

410
47 Filek Julia 3 Karol Wadowice 181
218


399
48 Kaszowska Paulina 3 Jordan Kraków 81 75 119
102
377
49 Iwańska Barbara 3 Korona Kraków 183
176


359
50 Płonka Aleksandra 3 Ósemka Oświęcim 151
176


327
51 Malik Alena 3 Jordan Kraków
118 207


325
52 Zborowska Natalia 3 Karol Wadowice 177 146



323
53 Łaba Amelia 3 Korona Kraków
166
153

319
54 Mokrzycka Natalia 3 Korona Kraków
148 171


319
55 Gwizdała Wiktoria 3 UKS SP 8 Chrzanów
154

143
297
56 Czuba Natalia 3 BOSiR Brzesko
147 140


287
57 Wojdała Kamila 3 Jordan Kraków 85
115


200
58 Uroda Julia 3 Ósemka Oświęcim
86

104
190
59 Wójtowicz Anna 3 Jordan Kraków 103
65


168
60 Madej Maja 3 BOSiR Brzesko 158




158
61 Zwoleń Julia 3 BOSiR Brzesko

157


157
62 Skalimowska Aleksandra 3 SMS Galicja Kraków 23 50



73

Początek strony











klasyfikacja chłopców rocznik 2003











M. NAZWISKO I IMIĘ RU KLUB DOW GRZB KLAS MOT ZM 200/400 DOW SUMA PUNKTÓW
1 Piechota Edgar 3 Aquarius Myślenice 258 211 226 174 237 262 1 368
2 Przystał Adam 3 Solne Miasto Wieliczka 222 210 193 192 221 216 1 254
3 Wójcik Szymon 3 STP Nowy Sącz 195 198 204 180 207 223 1 207
4 Żukowski Kamil 3 SMS Galicja Kraków 211 134 137 158 199 241 1 080
5 Dybowski Jan 3 SMS Galicja Kraków 204 129 203 147 206 142 1 031
6 Wleciał Damian 3 Solne Miasto Wieliczka 187 192 139 136 171 198 1 023
7 Łęczycki Marcin 3 STP Nowy Sącz 201 143 139 172 171 168 994
8 Zając Kamil 3 Solne Miasto Wieliczka 164 144 147 185 172 176 988
9 Jamróz Michał 3 Solne Miasto Wieliczka 185 151 121 154 178 198 987
10 Belski Krzysztof 3 STP Nowy Sącz 202 168 128 112 178 192 980
11 Lewicki Filip 3 SMS Galicja Kraków 207 169 203
211 178 968
12 Szydłowski Erwin 3 Pływak Bochnia 142 143 223 124 179 146 957
13 Sowa Łukasz 3 SMS Galicja Kraków 204 182 162 180 220
948
14 Bochenek Nikodem 3 Solne Miasto Wieliczka 217
156 138 190 202 903
15 Sikora Kacper 3 SMS Galicja Kraków 159 105 181 127 172 133 877
16 Wanat Grzegorz 3 SMS Galicja Kraków 128 199
134 199 178 838
17 Hanf Szymon 3 Solne Miasto Wieliczka 135 152 100 124 151 102 764
18 Litwora Filip 3 Sokół Mościce Tarnów 171 152
93 132 163 711
19 Bartłomowicz Tomasz 3 SMS Galicja Kraków 129 124 172
146 129 700
20 Barczyk Jan 3 Omega Olkusz 183 160

171 185 699
21 Gwóźdź Kacper 3 SMS Galicja Kraków 138 86 193 83 156
656
22 Płonka Jakub 3 SMS Galicja Kraków 113 150 186
175
624
23 Datoń Aleksy 3 Korona Kraków 185 136 147
153
621
24 Grzenkowicz Paweł 3 SMS Galicja Kraków 195 109
139 174
617
25 Fortuna Filip 3 SMS Galicja Kraków 170 149 126
171
616
26 Styrna Jakub 3 Siemacha ASP Kraków 93 93 172 70 87 101 616
27 Płoskonka Jakub 3 SMS Galicja Kraków 171 112 121 57 149
610
28 Ogórek Dawid 3 STP Nowy Sącz 152 116 101 36 93 106 604
29 Klęba Marcin 3 Siemacha ASP Kraków 110 99 105 79 103 106 602
30 Zawadzki Igor 3 Kmita Zabierzów 167 129 122 72 104
594
31 Szczurek Kacper 3 UKS SP 8 Chrzanów 234 183

167
584
32 Daszkiewicz Michał 3 Ósemka Oświęcim
172
184 215
571
33 Sieraczyński Jakub 3 Ósemka Oświęcim 133 130 116

178 557
34 Rajski Jakub 3 Solne Miasto Wieliczka 152
116
148 127 543
35 Kawa Mikołaj 3 SMS Galicja Kraków 136 142 131

130 539
36 Brączek Kacper 3 Ósemka Oświęcim 178 156

167
501
37 Łyczak Bartosz 3 Kmita Zabierzów 147 127 90
133
497
38 Skzypek Filip 3 SMS Galicja Kraków 137 109 104
135
485
39 Przebinda Maciej 3 Solne Miasto Wieliczka 136 134 82

100 452
40 Wojtaszek Tomasz 3 SMS Galicja Kraków 53 116 120
131
420
41 Cora Konrad 3 UKS SP 8 Chrzanów

123 141 150
414
42 Haberka Mikołaj 3 UKS SP 8 Chrzanów 180 111 115


406
43 Białoń Jakub 3 Jordan Kraków 113 89
71 118
391
44 Miodoński Mateusz 3 Ósemka Oświęcim 124 150

117
391
45 Basa Szymon 3 SMS Galicja Kraków 141 122 115


378
46 Fiks Piotr 3 Solne Miasto Wieliczka 133 129 116


378
47 Kozioł Adrian 3 SMS Galicja Kraków 147 132

99
378
48 Ziętek Błażej 3 Wisła Kraków 137
106
105
348
49 Woźniczka Alan 3 SMS Galicja Kraków 109 125 109


343
50 Juchacz Maciej 3 Siemacha ASP Kraków 62 157 98


317
51 Bukała Bartosz 3 Siemacha ASP Kraków 50 78 64 40 69
301
52 Skrzyszowski Bruno 3 Wisła Kraków

151

147 298
53 Janikowski Miłosz 3 Korona Kraków 159 138



297
54 Koryciński Kamil 3 Siemacha ASP Kraków

95
93 107 295
55 Kurzydło Maciej 3 SMS Galicja Kraków 59 121 107


287
56 Zemła Artur 3 Ósemka Oświęcim 123 57 100


280
57 Walenciak Ignacy 3 UKS SP 8 Chrzanów 152



111 263
58 Sieprawski Roch 3 Ósemka Oświęcim
108


150 258
59 Skrzypek Filip 3 SMS Galicja Kraków

146 111

257
60 Stanek Szymon 3 Solne Miasto Wieliczka 117 139



256
61 Strama Adrian 3 Jordan Kraków 144 103



247
62 Świąder Michał 3 Korona Kraków 106
134


240
63 Klimkowski Mateusz 3 Karol Wadowice


60 93 85 238
64 Wiecheć Igor 3 Ósemka Oświęcim 128
106


234
65 Jarosz Oskar 3 Solne Miasto Wieliczka
104 118


222
66 Staroń Bartosz 3 UKS SP 8 Chrzanów 112 97



209
67 Mikos Mateusz 3 Ósemka Oświęcim

124 74

198
68 Bąk Maksymilian 3 Karol Wadowice
98 67


165
69 Kania Mateusz 3 Ósemka Oświęcim
74


81 155
70 Grochulski Tomasz 3 Jordan Kraków 75 78



153
71 Maciuszek Jakub 3 STP Nowy Sącz


127

127
72 Szymczycha Piotr 3 SMS Galicja Kraków 32 36



68

Początek strony
klasyfikacja dziewcząt rocznik 2002











M. NAZWISKO I IMIĘ RU KLUB DOW GRZB KLAS MOT ZM 200/400 DOW SUMA PUNKTÓW
1 Kowal Emilia 2 Omega Olkusz 392 350 355 326 386 381 2 190
2 Kumorek Kamila 2 Sokół Mościce Tarnów 367 313 339 311 363 380 2 073
3 Kopp Oliwia 2 Aquarius Myślenice 392 312 348 310 371 336 2 069
4 Nowak Zuzanna 2 STP Nowy Sącz 358 333 326 307 362 357 2 043
5 Peciak Katarzyna 2 Solne Miasto Wieliczka 391 281 248 315 347 313 1 895
6 Dedo Katarzyna 2 Siemacha ASP Kraków 343 265 282 267 366 369 1 892
7 Nędza Katarzyna 2 Jordan Kraków 311 270 340 289 235 308 1 753
8 Raźna Aleksandra 2 Siemacha ASP Kraków 317 254 282 236 310 341 1 740
9 Adamska Zuzanna 2 Siemacha ASP Kraków 315 263 276 251 254 285 1 644
10 Tomera Roksana 2 Ósemka Oświęcim 336 290 273 209 249 239 1 596
11 Kiszka Dominika 2 UKS SP8 Chrzanów 321 396
305 295 273 1 590
12 Woźniak Karolina 2 UKS SP8 Chrzanów 261 354 187
254 379 1 435
13 Widurska Kinga 2 Jordan Kraków 321 275
235 321 272 1 424
14 Szuba-Łata Daria 2 Aquarius Myślenice 290 233 205 207 229 246 1 410
15 Koryl Matylda 2 Korona Kraków 386 263 137 297 298
1 381
16 Mirowska Zuzanna 2 Kmita Zabierzów 297 162 236 215 171 282 1 363
17 Król Zuzanna 2 Jordan Kraków 306 117 163 173 284 319 1 362
18 Pomorska Maja 2 SMS Galicja Kraków 267 232 189 189 259 211 1 347
19 Duda Dominika 2 Siemacha ASP Kraków 261 196 220 163 240 219 1 299
20 Wojtowicz Matylda 2 Ósemka Oświęcim 206 151 282 133 259 250 1 281
21 Wyka Wiktoria 2 Siemacha ASP Kraków 255 219 196 129 193 276 1 268
22 Mitka Klaudia 2 Kmita Zabierzów 250
260 222 241 279 1 252
23 Iwanicka Anita 2 Ósemka Oświęcim 255 154 215 199 168 256 1 247
24 Sala Julia 2 Solne Miasto Wieliczka 269 229 173 158 206 206 1 241
25 Kulisiewicz Adrianna 2 SMS Galicja Kraków 179 236 247
199 290 1 151
26 Miłek Marcelina 2 SMS Galicja Kraków 237
147 218 273 248 1 123
27 Król Wiktoria 2 SMS Galicja Kraków 291 283
296
252 1 122
28 Midur Aleksandra 2 Ósemka Oświęcim 178 164 191 192 156 207 1 088
29 Urban Martyna 2 SMS Galicja Kraków 243 282
157 190 174 1 046
30 Żak Anna 2 Ósemka Oświęcim 142 191 185 96 208 222 1 044
31 Kluczewska Anna 2 Omega Olkusz 255 234 188 160
171 1 008
32 Koczur Klaudia 2 Jordan Kraków 261 119
128 207 264 979
33 Mudlaff Sabina 2 SMS Galicja Kraków
231 250
255 207 943
34 Spórna Weronika 2 SMS Galicja Kraków 267 256 225 152

900
35 Chudaszek Nadine 2 Jordan Kraków 234 185 183 112 168
882
36 Kozera Zuzanna 2 SMS Galicja Kraków 224
254 158 226
862
37 Szymanek Wiktoria 2 Omega Olkusz 300

255 249
804
38 Darłak Julia 2 Siemacha ASP Kraków 216 178 151
161
706
39 Górka Klaudia 2 Korona Kraków 209 164
177 153
703
40 Wanat Patrycja 2 Ósemka Oświęcim 163 122 140 95 179
699
41 Nogieć Aleksandra 2 SMS Galicja Kraków 238
236 218

692
42 Szumny Alicja 2 Glosator Kraków 253
288 151

692
43 Kachnic Julia 2 Jasień Sucha Besk. 148 119 157
141 122 687
44 Lichota Karolina 2 UKS SP8 Chrzanów 298 118
263

679
45 Swół Amelia 2 SMS Galicja Kraków 163 120 210
186
679
46 Marona Karolina 2 SMS Galicja Kraków 232 216
159

607
47 Leszczyńska Katarzyna 2 Korona Kraków 126 165 178 136

605
48 Musiał Nicoletta 2 Jordan Kraków 105 182 134
179
600
49 Roszkowska Blanka 2 Korona Kraków 303 272



575
50 Surma Marysia 2 Pływak Bochnia 248 182
142

572
51 Śmiechowska Giulietta Martina 2 Ósemka Oświęcim 263



255 518
52 Knapik Zuzanna 2 Ósemka Oświęcim 138 91
115 170
514
53 Surma Maria 2 Pływak Bochnia

236
241
477
54 Matuszyk Wiktoria 2 Solne Miasto Wieliczka 151 166

139
456
55 Madej Faustyna 2 SwimArt Myślenice
225
213

438
56 Kolasa Wera 2 Ósemka Oświęcim
134 145
143
422
57 Śmiechowska Martyna 2 Ósemka Oświęcim 213
207


420
58 Kot Zuzanna 2 Fala Niepołomice 136 146 113


395
59 Kulma Marta 2 SMS Galicja Kraków 169
200


369
60 Paśnik Wiktoria 2 Karol Wadowice 210


152
362
61 Kąkol Dominika 2 Solne Miasto Wieliczka 110 134 102


346
62 Ciżman Aleksandra 2 Limanowa-Swim 200


140
340
63 Gierat Natalia 2 Jasień Sucha Besk. 129 85 124


338
64 Pindelska Kamila 2 SwimArt Myślenice 172
151


323
65 Olchawa Renata 2 Limanowa-Swim 172


148
320
66 Zawalska Anna 2 Kmita Zabierzów 93 99 113


305
67 Mirkowicz Magdalena 2 SMS Galicja Kraków 166 123



289
68 Węgiel- Sambor Karolina 2 SMS Galicja Kraków 124 134



258
69 Tobiasz Jagoda 2 Jordan Kraków 134 113



247
70 Martemianow Natalia 2 Fala Niepołomice 105 139



244
71 Plekan Aleksandra 2 Jordan Kraków


86
153 239
72 Lech Karolina 2 Ósemka Oświęcim
127
102

229
73 Piórecka Aleksandra 2 Druga Strona Sportu Kraków 181




181
74 Wierzycka Natalia 2 Limanowa-Swim 62 96



158
75 Leśniak Magdalena 2 Limanowa-Swim



136
136
76 Pająk Alicja 2 Jasień Sucha Besk. 121




121
77 Pająk Marta 2 Jasień Sucha Besk.
48



48

Początek strony
klasyfikacja chłopców rocznik 2002











M. NAZWISKO I IMIĘ RU KLUB DOW GRZB KLAS MOT ZM 200/400 DOW SUMA PUNKTÓW
1 Synowiec Mikołaj 2 Omega Olkusz 330 304 252 253 222 345 1 706
2 Michałowski Tomasz 2 STP Nowy Sącz 300 274 264 225 251 321 1 635
3 Urbański Kacper 2 STP Nowy Sącz 299 253 194 300 255 303 1 604
4 Bieniek Michał 2 Pływak Bochnia 266 241 251 236 273 275 1 542
5 Kurzeja Jakub 2 STP Nowy Sącz 261 239 218 205 242 263 1 428
6 Teca Bartosz 2 Jordan Kraków 249 195 175 242 244 299 1 404
7 Mazur Bartosz 2 Siemacha ASP Kraków 231 219 152 238 239 243 1 322
8 Dyrek Michał 2 STP Nowy Sącz 209 203 212 217 226 222 1 289
9 Jurkiewicz Dawid 2 Sokół Mościce Tarnów 129 249 210 235 267 182 1 272
10 Pająk Jakub 2 Solne Miasto Wieliczka 233 185 157 161 212 268 1 216
11 Alencynowicz Maciej 2 Ósemka Oświęcim 277 226 161 143 191 158 1 156
12 Augustyn Jan 2 SMS Galicja Kraków 212 205 113 157 176 223 1 086
13 Jacak Oliwer 2 Korona Kraków 202 189 140 184 176 158 1 049
14 Płatek Maciej 2 Ósemka Oświęcim 185 155 119 155 182 225 1 021
15 Bac-Zajdel Mateusz 2 SMS Galicja Kraków 184 239 150
225 206 1 004
16 Czajka Michał 2 SMS Galicja Kraków 194 184 183 144 118 180 1 003
17 Rakoczy Łukasz 2 Ósemka Oświęcim 209 135 190
175 221 930
18 Dygoń Jan 2 Siemacha ASP Kraków 146 138 134 168 168 168 922
19 Krzystek Jakub 2 SMS Galicja Kraków 204 162 124 125 129 169 913
20 Wawrzusiszyn Bartosz 2 Ósemka Oświęcim 144 123 201 132 155 149 904
21 Czajkowski Mateusz 2 SMS Galicja Kraków 172 92 121 123 147 242 897
22 Tobiasz Maciej 2 Jordan Kraków 210 148 68 158 88 216 888
23 Maciąg Wojciech 2 Wisła Kraków 225 201

188 262 876
24 Brania Radosław 2 Ósemka Oświęcim 176 145 198 139 217
875
25 Widła Filip 2 SMS Galicja Kraków 97 150 186 98 172 154 857
26 Szczygieł David 2 Karol Wadowice 192 141 137 178 178
826
27 Mytnik Michał 2 Kmita Zabierzów 162 118 160 75 116 176 807
28 Waga Mateusz 2 Kmita Zabierzów 241
199 147 220
807
29 Mielec Wiktor 2 SMS Galicja Kraków 164 163
170 123 141 761
30 Pniak Bartosz 2 SMS Galicja Kraków 204 175 233
139
751
31 Bolisęga Janusz 2 Ósemka Oświęcim 167
175 90 159 149 740
32 Matuszkiewicz Dominik 2 Ósemka Oświęcim 155 144 159 94
181 733
33 Furmanek Kacper 2 Jordan Kraków 171 135 150
114 142 712
34 Mazgaj Wojciech 2 Jordan/Galicja Kraków 170 112
92 145 156 675
35 Ryś Tymon 2 Wisła Kraków 157 178

156 178 669
36 Krzysztyński Jan 2 SMS Galicja Kraków
181 123
134 225 663
37 Chmielek Igor 2 SMS Galicja Kraków 173 138 175
150
636
38 Soborski Jakub 2 Omega Olkusz 179
120 148 167
614
39 Wołoch Robert 2 SMS Galicja Kraków 173 161
138 142
614
40 Książek Dawid 2 Solne Miasto Wieliczka 147

128 140 158 573
41 Brzostkiewicz Jakub 2 Kmita Zabierzów 160 109 159
141
569
42 Kalinka Piotr 2 Pływak Bochnia 154 68 80 121 144
567
43 Psik Robert 2 SMS Galicja Kraków 186 89 168
111
554
44 Kochanowicz Krystian 2 SMS Galicja Kraków 141 154 59 94 102
550
45 Tarasek Szymon 2 STP Nowy Sącz 175
185 190

550
46 Hodor Mateusz 2 Siemacha ASP Kraków 128 102 116 90 98
534
47 Stanek Jakub 2 Korona Kraków 125 155 127 86

493
48 Fryś Miłosz 2 Sokół Mościce Tarnów 139 85 152
110
486
49 Pierko Michał 2 Jordan Kraków 140 143 144


427
50 Kostrzewski Michał 2 Kmita Zabierzów 115 98 116
97
426
51 Połeć Jakub 2 STP Nowy Sącz 148 127
143

418
52 Płonka Jakub 2 Ósemka Oświęcim 124 99 99 87

409
53 Groń Bartłomiej 2 STP Nowy Sącz 144 144
116

404
54 Janus Jakub 2 Karol Wadowice 125 115 149


389
55 Talaga Maciej 2 Jasień Sucha Besk. 153 90 146


389
56 Kasprzak Grzegorz 2 Siemacha ASP Kraków 90 104 87
81
362
57 Kielan Michał 2 Solne Miasto Wieliczka 88 80

102 88 358
58 Mielczarek Adrian 2 Omega Olkusz 188 140



328
59 Kraszewski Igor 2 Solne Miasto Wieliczka 107
89

128 324
60 Szyncel Olaf 2 Omega Olkusz 109 84


110 303
61 Rozpędowski Kacper 2 SMS Galicja Kraków 89
103
101
293
62 Koczwara Hubert 2 BOSiR Brzesko 164

114

278
63 Słoczyński Wojciech 2 Wisła Kraków

137

132 269
64 Dynak Krzysztof 2 BOSiR Brzesko 139
127


266
65 Pudełek Błażej 2 Kmita Zabierzów 72 91 98


261
66 Kołodziej Jan 2 Kmita Zabierzów 89 94 70


253
67 Siekliński Alex 2 Kmita Zabierzów 130 121



251
68 Cabała Mateusz 2 STP Nowy Sącz 142 106



248
69 Iwaniec Patryk 2 Sokół Mościce Tarnów 97 77
68

242
70 Laskowski Jeremi 2 Piątka Kraków 91
145


236
71 Nowak Jakub 2 Sokół Mościce Tarnów 123
92


215
72 Pyclik Jakub 2 Kmita Zabierzów 128 79



207
73 Gruchała-Radzki Krzysztof 2 Jordan Kraków 148 57



205
74 Gulba Maciej 2 Piątka Kraków 87
118


205
75 Szwab Filip 2 Pływak Bochnia


83 116
199
76 Buczko Dominik 2 Ósemka Oświęcim 99 94



193
77 Banach Patryk 2 Ósemka Oświęcim 82
103


185
78 Starzyński Antoni 2 Ósemka Oświęcim

103 64

167
79 Swatek Łukasz 2 Druga Strona Sportu Kraków 46 59


61 166
80 Brzeziński Stanislaw 2 Piątka Kraków 140




140
81 Ukleja Bartosz 2 Piątka Kraków 59 76



135
82 Nowak Jan 2 BOSiR Brzesko




129 129
83 Janik Aleksander 2 Druga Strona Sportu Kraków
75



75

Początek strony
klasyfikacja dziewcząt rocznik 2001











M. NAZWISKO I IMIĘ RU KLUB DOW GRZB KLAS MOT ZM 400/800 DOW SUMA PUNKTÓW
1 Serafin Magdalena 1 Jordan Kraków 502 436 368 401 471 473 2 651
2 Nita Daria 1 Korona Kraków 484 433 370 385 417 471 2 560
3 Pogorzelska Laura 1 SMS Galicja Kraków 423 458 346 396 444 429 2 496
4 Grela Anna 1 Kmita Zabierzów 477 343 293 369 412 404 2 298
5 Janusz Ewa 1 SMS Galicja Kraków 398 419 273 287 426 469 2 272
6 Zięba Gabriela 1 Ósemka Oświęcim 431 337 405 286 385 352 2 196
7 Cholewa Karolina 1 Solne Miasto Wieliczka 323 354 441 269 412 386 2 185
8 Cieślar Zuzanna 1 SMS Galicja Kraków 457 338 346 206 400 438 2 185
9 Śmietana Karolina 1 Jordan Kraków 405 245 340 346 378 441 2 155
10 Bajorek Katarzyna 1 Jordan Kraków 392 350 291 288 368 395 2 084
11 Rolnicka Oliwia 1 SMS Galicja Kraków 324 287 422 248 417 386 2 084
12 Broda Nikola 1 Jordan Kraków 358 403 333 263 356 327 2 040
13 Stępak Weronika 1 SMS Galicja Kraków 347 377 328 262 369 314 1 997
14 Żurawska Sabina 1 Ósemka Oświęcim 364 299 321 266 361 312 1 923
15 Konderak Martyna 1 Jasień Sucha Beskidzka 405 249 285 296 411 274 1 920
16 Ochał Maja 1 SMS Galicja Kraków 360 222 370 298 302 328 1 880
17 Rabiasz Aleksandra 1 Sokół Mościce Tarnów 430 209 237 301 309 379 1 865
18 Balon Gabriela 1 Ósemka Oświęcim 282 259 397 263 283 339 1 823
19 Hojoł Agata 1 Solne Miasto Wieliczka 276 273 234 363 317 353 1 816
20 Staniszewska Maryla 1 SMS Galicja Kraków 402 334 226 364 414
1 740
21 Telesiewicz Aleksandra 1 Ósemka Oświęcim 387 285 245 202 307 279 1 705
22 Stępińska Natalia 1 Korona Kraków 393 334 281 271 372
1 651
23 Żak Natalia 1 Solne Miasto Wieliczka 296 231 251 259 324 288 1 649
24 Mikołajczyk Paulina 1 Jordan Kraków 323 228 300 133 317 329 1 630
25 Polak Natalia 1 Jasień Sucha Beskidzka 325 293 283 173 330 218 1 622
26 Dębiec Karolina 1 SMS Galicja Kraków 310 266 254 202 303 250 1 585
27 Laskowska Katarzyna 1 SMS Galicja Kraków 312 285 176 226 290 286 1 575
28 Sikora Klaudia 1 Jordan Kraków 323 257
309 318 309 1 516
29 Przewoźniak Patrycja 1 Ósemka Oświęcim 325 185 196 268 253 257 1 484
30 Mucha Karolina 1 SMS Galicja Kraków 349 353
352 403
1 457
31 Mazurek Gabriela 1 Korona Kraków 294 265 273 222 365
1 419
32 Kaczmarek Aleksandra 1 SMS Galicja Kraków 319 230 312 247 308
1 416
33 Bator Aleksandra 1 Ósemka Oświęcim 416 315
349
324 1 404
34 Sidwa Zofia 1 SMS Galicja Kraków 335 217 218
253 350 1 373
35 Świderska Natalia 1 SMS Galicja Kraków 301 312 221 243 286
1 363
36 Malik Julianna 1 Jordan Kraków 295
317 176 294 269 1 351
37 Dzięgiel Julia 1 Korona Kraków 276 268 235 272 280
1 331
38 Drużkowska Wiktoria 1 SMS Galicja Kraków 249 283 247
278 255 1 312
39 Bacik Laura 1 Ósemka Oświęcim
242 307 175 286 268 1 278
40 Kępa Julia 1 SMS Galicja Kraków 272 255 233 227 273
1 260
41 Wąsik Anna 1 Korona Kraków 312 222 266 223 234
1 257
42 Kulawik Weronika 1 UKS SP8 Chrzanów 354 300
287

941
43 Niemiec Joanna 1 SMS Galicja Kraków 257
219 213 215
904
44 Jarosz Angelika 1 Ósemka Oświęcim 290 243 322


855
45 Nadybska Natalia 1 Glosator Kraków 422 406



828
46 Szybalska Zofia 1 Solne Miasto Wieliczka 247
273
246
766
47 Misiejuk Aldona 1 UKS SP 8 Chrzanów 375
363


738
48 Cichoń Weronika 1 Jordan Kraków 243 231


258 732
49 Bilska Eliza 1 Sokół Mościce Tarnów 262
225
244
731
50 Surpeta Julia 1 Jordan Kraków 254 200


257 711
51 Szalewska Maja 1 Glosator Kraków 330

216

546
52 Sułkowska Izabela 1 Jordan Kraków 185
179 171

535
53 Kaszowska Magdalena 1 Solne Miasto Wieliczka 169 168

187
524
54 Golińska Zofia 1 SMS Galicja Kraków
237 280


517
55 Malicka Wiktoria 1 Ósemka Oświęcim 311

184

495
56 Majocha Julia 1 Druga Strona Sportu Kraków 178 124 176


478
57 Zborowska Justyna 1 Limanowa-Swim 205


211
416
58 Jasek Julia 1 Ósemka Oświęcim
200

214
414
59 Skowron Martyna 1 Karol Wadowice 230
184


414
60 Węgrzyn Emilia 1 Siemacha ASP Kraków 141
128


269
61 Twardosz Kamila 1 Jordan Kraków 242




242
62 Bochniarz Marcelina 1 STP Nowy Sącz
228



228

Początek strony
klasyfikacja chłopców rocznik 2001











M. NAZWISKO I IMIĘ RU KLUB DOW GRZB KLAS MOT ZM 400/800 DOW SUMA PUNKTÓW
1 Goraj Marcin 1 SMS Galicja Kraków 451 353 342 415 431 420 2 412
2 Majda Adam 1 Kmita Zabierzów 387 264 278 331 326 361 1 947
3 Wójcik Antoni 1 STP Nowy Sącz 343 305 305 265 310 312 1 840
4 Woźniak Łukasz 1 Jordan Kraków 278 172 393 326 339 313 1 821
5 Sadlik Bartłomiej 1 Ósemka Oświęcim 302 275 346 221 318 335 1 797
6 Belski Jakub 1 STP Nowy Sącz 295 261 333 293 312 283 1 777
7 Batko Karol 1 SMS Galicja Kraków 332 342 314 353 342
1 683
8 Raczkowski Krzysztof 1 Solne Miasto Wieliczka 322 304 247 190 283 297 1 643
9 Parszewski Patryk 1 Korona Kraków 319 258 216 242 285 290 1 610
10 Zając Sebastian 1 Jordan Kraków 309 252 217 233 245 295 1 551
11 Koczur Jan 1 SMS Galicja Kraków 326